Wysokie nagrody i bogate pakiety startowe!

Dzięki sponsorowi tytularnemu – firmie Marconi – chętni do wystartowania w świdnickim duathlonie mogą liczyć na atrakcyjne ceny pakietów startowych, ich bogatą zawartość oraz wysokie nagrody!

Wysokie nagrody!

Na najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody. Na dystansie CLASSIC pierwsza trójka otrzyma:

1. Puchar Marconi Duathlon Świdnica + 600 zł,

2. Puchar Marconi Duathlon Świdnica + 400 zł,

3. Puchar Marconi Duathlon Świdnica + 200 zł.

Najlepsi uczestnicy w SPRINCIE, oprócz pucharów, otrzymają zestawy #Dashrade. Ponadto na nagrody niefinansowe mogą liczyć również zwycięzcy kategorii wiekowych i kategorii na najlepszą świdniczankę i świdniczanina, a wszyscy otrzymają pamiątkowe medale.

Atrakcyjne pakiety startowe!

Dzięki współpracy ze sponsorem, firmą Marconi, zawodnicy mogą liczyć na atrakcyjne pakiety startowe, w których znajdą m. in.:

1.koszulkę techniczną Marconi Duathlon Świdnica,

2. bidon #Dashrade,

3. magnez z witaminą B6 #Dashrade,

4. pamiątkowy medal na mecie.

Coś specjalnego dla mieszkańców Świdnicy

Na Marconi Duathlonie Świdnica przewidziana jest klasyfikacja: najlepsza ŚWIDNICZANKA/Najlepszy ŚWIDNICZANIN, która obowiązywać będzie na dystansie CLASSIC i SPRINT!

W obu przypadkach mieszkańcy Gminy Miasta Świdnica powalczą o Puchar Prezydent Świdnicy! Zachęcamy, aby dołączyć do prawdziwej miejskiej rywalizacji sportowej! Oprócz pucharu, do zdobycia również sława w Świdnicy i całej okolicy!

Trasa rowerowa w większości poprowadzona będzie po drogach z dobrą nawierzchnią asfaltową. To doskonała okazja do ścigania się na rowerach czasowych! Zawody organizowane są w formule non drafting, dzięki czemu można wystartować na dowolnym bike’u.

Impreza startuje i finiszuje na zmodernizowanym stadionie miejskim w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Na stadionie będzie również strefa zmian oraz miasteczko zawodów, co zdecydowanie wpłynie na frekwencję kibiców podczas startu i spowoduje, że zawody będą niezwykle widowiskowe.

Udostępnij ten wpis: