Upadłość organizatora duathlonu – Fundacji Pro Sport Pro Life

Szanowni zawodnicy, jak już powszechnie wiadomo, Fundacja Pro Sport Pro Life – główny organizator Duahtlonu Świdnica – złożył wniosek o upadłość. Informację o tym można przeczytać na stronie Triathlonu w Mietkowie: https://triathlonmietkow.pl/upadlosc-organizatora-triathlonu-mietkowskiego

Jednakże, jako były już prezes Fundacji, w porozumieniu ze sponsorem tytularnym firmą Marconi i partnerem zawodów Miastem Świdnica dążymy do tego, aby wszyscy, którzy opłacili startowe do zawodów Duathlon Świdnica, mogli te wpisowe wykorzystać w przyszłości – w tym roku na jesień (o ile będzie to możliwe ze względu na COVID), w przyszłym roku 2021 lub nawet w kolejnym 2022.

Niestety, w obecnej, bardzo niepewnej sytuacji prawnej i epidemiologicznej, nie jesteśmy w stanie nic zaplanować ani przedstawić konkretnego planu działań.

Prosimy Was o wyrozumiałość i jeszcze trochę cierpliwości. I ponownie zapewniam, że dążymy do dwóch rzeczy: możliwości organizacji Duathlonu Świnida oraz aby nikt swoich środków nie stracił.

Tomasz Sakuta – były prezes Fundacji Pro Spor Pro Life,

Udostępnij ten wpis: