Stanowisko organizatora w związku z COVID-19

Szanowne duathlonistki i duathloniści.

Jak już pewnie się od jakiegoś czasu domyślacie, z powodu panującej pandemii Covid-19 jesteśmy zmuszeni potwierdzić, że zawody Marconi Duathlon Świdnica, w dniu 18 maja, się nie odbędą.

Obecnie prowadzimy rozmowy dotyczące nowego terminu i na dziś dzień rozważamy trzy scenariusze, które są jednak zależne głównie od rozwoju panującej pandemii, a informowanie dziś o jakiej konkretnej dacie wydaje nam się bez większego sensu, gdyż nikt nie jest w stanie przewidzieć co się wydarzy.

Co do rozważanych opcji to rozważamy: termin letni (druga połowa sierpnia), albo jesienny (druga połowa września), albo przełożenie całych zawodów na 2021 rok. To tak w dużym skrócie.

Skupiamy się na tym jak rozwinie się obecna, trudna dla nas wszystkich sytuacja i postaramy się dostarczyć Wam wszelkich informacji i poinformować o decyzjach do 15 czerwca 2020 r.

Zdajemy sobie sprawę, że z powodu wyżej wspomnianych, nieprzewidzianych wydarzeń, każda z podjętych decyzji może być dla części Was zawodników rozczarowaniem. Dla nas organizatorów jest to szczególnie trudny okres i na razie nie potrafimy nic bardziej konkretnego powiedzieć, a naszym głównym celem jest przetrwać ten okres aby w przyszłości utrzymać organizację zawodów Marconi Duathlon Świdnica.

Udostępnij ten wpis: