Sponsorzy zawodów – dziękujemy za wsparcie!

5 maja 2019 roku na ziemi świdnickiej po raz pierwszy odbędzie się Marconi Duathlon Świdnica! Dzięki współpracy i wsparciu jakie zostało udzielone przez sponsorów, nasze zawody wzniosą się na najwyższy poziom organizacyjny. W tym miejscu pragniemy każdemu z nich serdecznie podziękować.

Sponsor tytularny

Sponsorem tytularnym została firma Marconi oferująca najwyższej jakości usługi dla biznesu, dzięki którym przedsiębiorstwa z różnych branż mogą liczyć na pełne wsparcie w zakresie bezpieczeństwa, utrzymania porządku oraz pielęgnacji zieleni. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas codziennej pracy, w połączeniu z wykorzystaniem najnowszych technologii gwarantuje najwyższe standardy świadczonych usług.
Zapraszamy na stronę firmy:
http://www.marconiuslugi.pl/

Sponsor główny

Sponsorem głównym szosowego duathlonu w Świdnicy jest #DASHRADE, które dostarcza produkty funkcjonalne dla sportowców. Na wirtualnych półkach internetowego sklepu znaleźć można najróżniejszego rodzaju odżywki, a także akcesoria oraz odzież sportową. Zapraszamy do sklepu! Wszystkie produkty z pewnością przydadzą się podczas przygotowań do zawodów oraz na samym Marconi Duathlon Świdnica.

Dziękujemy każdemu ze sponsorów za swój wkład w Marconi Duathlon Świdnica!

Zapraszamy na fanpage na Facebooku, gdzie na bieżąco pojawiają się wszelkie ciekawostki i informacje związane z zawodami!

Pozdrawiamy!

Organizatorzy

Udostępnij ten wpis: