Poznaj nowoczesny Dom Seniora Marconi – placówkę zapewniającą opiekę na najwyższym poziomie

Nasz sponsor tytularny – firma Marconi – otworzył pod koniec listopada nowoczesny Dom Seniora, który zlokalizowany jest w Świdnicy przy ulicy Wrocławskiej 50. Specjalistyczna placówka zapewnia całodobową opiekę dla osób starszych, niepełnosprawnych oraz cierpiących na przewlekłe choroby.

Dom Seniora Marconi oferuje nie tylko pobyty długoterminowe, ale również krótkoterminowe, świąteczne oraz dzienne. Ponadto z myślą o osobach, które przeszły urazy ortopedyczne, zabiegi kardiologiczne, a także incydenty neurologiczne, przygotowano opcję pobytu rehabilitacyjnego.

Placówka dla seniorów Marconi wyróżnia się nowoczesną architekturą i wystrojem wnętrz oraz innowacyjnym wyposażeniem. W przestronnych pokojach dwu- i trzyosobowych z łazienką znajdują się profesjonalne łóżka rehabilitacyjne, wygodne i funkcjonalne meble, indywidualne oświetlenie, a także sprawdzony system alarmowo-przywoławczy, który zapewnia bezpieczeństwo. Co ważne, w obiekcie nie ma żadnych przeszkód oraz barier architektonicznych.

W Domu Seniora Marconi zagwarantowana jest stała opieka medyczna. Do dyspozycji pensjonariuszy są lekarze, dietetycy, opiekunowie medyczni oraz dyplomowane pielęgniarki. Ponadto bezpośrednie połączenie z Centrum Usług Medycznych Marconi Medica umożliwia zapewnienie kompleksowej opieki rehabilitacyjnej. Kilkadziesiąt wykwalifikowanych fizjoterapeutów dysponuje gabinetami wyposażonymi w najnowszy sprzęt. Personel dba również na co dzień o rodzinną i ciepłą atmosferę, zdrowe i wysokojakościowe potrawy, a także opiekę duszpasterską.

Serdecznie zapraszamy na stronę internetową Domu Seniora Marconi oraz do zapoznania się ze szczegółową ofertą nowoczesnej placówki.

Udostępnij ten wpis: