Podobało się Wam? Niedługo kolejny szosowy duathlon!

Emocje związane z Marconi Duathlonem Świdnica powoli opadają…

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz kibicom za stworzenie fantastycznej atmosfery, a także za wspaniałe przyjęcie premierowej edycji szosowego Marconi Duathlonu Świdnica! Otrzymaliśmy wiele pozytywnych komentarzy i opinii, a także ciepłych podziękowań. Wasza radość daje nam najwięcej satysfakcji i motywacji do dalszego działania – cieszymy się, że doceniacie naszą pracę!

W naszej galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć z tegorocznej rywalizacji.

… ale już niedługo kolejny szosowy duathlon!

19 maja czas na rewanż podczas Duathlonu Zgorzelec! Jest to trzecia impreza tegorocznego cyklu, podczas której ponownie będzie można ścigać się na rowerach czasowych i szosowych, ponieważ asfalt trasy kolarskiej będzie dobrej jakości!

Podobnie jak w Świdnicy, wystartować może jednak KAŻDY! Warto więc znowu sięgnąć po swoje rowery oraz biegowe buty i sprawdzić się w następnych zawodach multisportowych! Na Duathlonie Zgorzelec z pewnością nie zabraknie – po raz kolejny – znakomitej rywalizacji, połączonej ze świetną zabawą.

W Zgorzelcu po prostu nie może Was zabraknąć! Wspólnie stwórzmy kolejne sportowe święto na Dolnym Śląsku!

Szybkie i rodzinne bieganie jeszcze w tę sobotę, czyli #DASHRADE Run!

11 maja w Mietkowie k. Wrocławia odbędzie się Dasz Radę Półmaraton, Dasz Radę Bieg na 10 km oraz Biegi Juniorskie! To wszystko w ramach #DASHRADE Run – zawodów zorganizowanych w wyjątkowych okolicznościach przyrody! Widok na masyw Ślężyn, bliskość plaży oraz Jeziora Mietkowskiego, a także kwitnące pola czy zielone łąki , sprawiają że chce się tu być!

Biegi na obu głównych dystansach (10km i 21,0975km) odbędą się po atestowanych przez PZLA drogach asfaltowych lub betonowych – trasy będą szybkie, przyjemne i idealne do bicia życiówek!

Dodatkowo na dystansie Dasz Radę PÓŁMARATON pacemakerzy poprowadzą Was na czasy: 1h30′, 1h45′ i 2h! Będzie się działo!


Do zobaczenia na kolejnych zawodach!

Organizatorzy

Udostępnij ten wpis: