Marconi Duathlon Świdnica za 3 dni – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Marconi Duathlon Świdnica odbędzie się już za 3 dni – 5 maja, w niedzielę. Jesteście gotowi? My nie możemy się doczekać! Warto jednak jeszcze przed wyjazdem do Świdnicy zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi zawodów!

1. Tak prezentuje się harmonogram startów:

• Start GREATKIDS – godzina 9:00
• Start SPRINT( kategorie wiekowe Młodzik, Junior Młodszy, Junior) – godzina 9:50 


• Start dystansu CLASSIC – godzina 10:00 


• Start dystansu SPRINT (kategorie Junior Starszy i Senior) – godzina 10:30

2. Pakiet startowy możecie odebrać:

•  dzień przed startem, w sobotę 4 maja, w Biurze Zawodów, które będzie znajdowało się na Stadionie Miejskim w Świdnicy – ul.Śląska 35, W godz. 16:00-19:00, co pozwoli uniknąć Wam przedstartowego stresu, napięcia i kolejek.

Ponadto o 16:00, w sobotę, spod biura zawodów wystartuje objazd trasy kolarskiej (jedna pętla – 20 km), a o 19:00, w sali konferencyjnej na lodowisku obok stadionu, rozpocznie się odprawa techniczna dla obu dystansów, z poczęstunkiem „Ciacho party”

Warto wybrać się zatem do Świdnicy już w sobotę, aby przejechać się po trasie, odebrać ze spokojem pakiet startowy, a także zdobyć niezbędne informacje: gdzie jest start i meta, którędy się wbiega a którędy wybiega ze strefy zmian, czy jakie obowiązują zasady podczas zawodów. Będzie oczywiście możliwość zadawania pytań, tak aby wszystko było zupełnie jasne. To też wspaniała okazja do poznania innych zawodników oraz organizatorów.

•  w niedzielę 5 maja, w godz. 8:00-9:45, ale apelujemy – nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę, żeby mieć pewność, że na pewno zdążycie!

3.STREFA Z ROWERAMI – o 9:45 zamknięta zostanie strefa z rowerami. Do tej godziny wszystkie niezbędne rzeczy muszą zostać w niej zostawione. W strefie każdy ma swój numer, swoją skrzynkę i zostawia rower oraz inne potrzebne rzeczy TYLKO w skrzynce.

4. PARKINGI

5. Jazda na rowerze oraz bieg, będą się odbywać przy zamkniętym ruchu drogowym. Droga posiada jednak wiele małych dojazdów, znajduje się przy niej wiele posesji, dlatego przez całą trasę bezwzględnie należy zachować pełną czujność oraz przestrzegać przepisów ruchu drogowego oraz trzymać się prawej strony jezdni!

Na całej trasie rowerowej wymagane jest posiadanie zapiętego na głowie kasku. Zabrania się używania słuchawek.

6. Plan sytuacyjny miasteczka zawodów

7. Podczas zawodów, jesteśmy sportowcami, jesteśmy fair; przestrzegamy Regulaminu Zawodów, asekurujemy się i dbamy o własne oraz innych zawodników bezpieczeństwo! Zapoznajcie się z Regulaminem oraz trasami zawodów.

8. Nasz sponsor główny, #DASHRADE, będzie na zawodach ze swoim namiotem, gdzie będziecie mogli zaopatrzyć się w żele energetyczne oraz akcesoria i kolorową odzież sportową.

Dodatkowo będzie również możliwość wsparcia Triathlonowej Akademii Młodzieży, poprzez nabycie za dobrowolną kwotę koszulek finiszera z poprzednich zawodów! W ten sposób na Cross Uraz Duathlonie uzbieraliśmy 457,50 zł!

9. Wciąż można dołączyć do zawodów. Szykuje się ekstra frekwencja i znakomita atmosfera połączona ze sportową rywalizacją!


Do zobaczenia na starcie, 
Organizatorzy

Udostępnij ten wpis: