Marconi Duathlon Świdnica za 2 dni – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Marconi Duathlon Świdnica odbędzie się już za 2 dni – 27 września, w niedzielę. Jesteście gotowi? My nie możemy się doczekać! Warto jednak jeszcze przed wyjazdem do Świdnicy zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi zawodów!

 1. Najważniejsza rzecz: POGODA SIĘ KLARUJE I W NIEDZIELĘ MA NAWET WYJŚĆ SŁOŃCE.

2. Pakiet startowy możecie odebrać:

•  dzień przed startem, w sobotę 26 września, w Biurze Zawodów, które będzie zlokalizowane tam gdzie meta i start, W godz. 16:00-80:00, co pozwoli uniknąć Wam przedstartowego stresu, napięcia i kolejek.

•  w niedzielę 27 września, w godz. 8:00-10:45 (Biuro zawodów będzie zlokalizowane tam gdzie meta i start), ale apelujemy – nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę, żeby mieć pewność, że na pewno zdążycie!

3. Odprawa techniczna odbędzie się o godz. 18:00, w budynku obok stadionu – poprowadzą cię pomarańczowe paski 😊. Na miejscu każdy bezproblemowo zorientuje się o co chodzi.

Odprawa techniczna o ile pozwolą warunki atmosferyczne, będzie transmitowana online.

4. Z powodu przewidywanego jutro (sobota) popołudniu deszczu ODWOŁUJEMY WSPÓLNY objazd trasy, ale wszystkich zachęcamy do zapoznania się z nią przed zawodami.

5. Kto jeszcze nie zdążył się zapisać, będzie miał taką możliwość w weekend, w Biurze Zawodów.

6. PARKINGI

3.STREFA Z ROWERAMI – o 10:50 zamknięta zostanie strefa z rowerami. Do tej godziny wszystkie niezbędne rzeczy muszą zostać w niej zostawione. W strefie każdy ma swój numer, swoją skrzynkę i zostawia rower oraz inne potrzebne rzeczy TYLKO w skrzynce.

5. Jazda na rowerze oraz bieg, będą się odbywać przy zamkniętym ruchu drogowym. Droga posiada jednak wiele małych dojazdów, znajduje się przy niej wiele posesji, dlatego przez całą trasę bezwzględnie należy zachować pełną czujność oraz przestrzegać przepisów ruchu drogowego oraz trzymać się prawej strony jezdni!

Na całej trasie rowerowej wymagane jest posiadanie zapiętego na głowie kasku. Zabrania się używania słuchawek.

6. Plan sytuacyjny miasteczka zawodów

7. Podczas zawodów, jesteśmy sportowcami, jesteśmy fair; przestrzegamy Regulaminu Zawodów, asekurujemy się i dbamy o własne oraz innych zawodników bezpieczeństwo! Zapoznajcie się z Regulaminem oraz trasami zawodów.

8. Nasz sponsor główny, #DASHRADE, będzie na zawodach ze swoim namiotem, gdzie będziecie mogli zaopatrzyć się w żele energetyczne oraz akcesoria i kolorową odzież sportową.

9. W trakcie zawodów będzie również prowadzona zbiórka na specjalistyczny wózek biegowo-rowerowy dla osób niepełnosprawnych. Każdy będzie mógł nabyć dowolną ilość cegiełek-losów i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Więcej o zbiórce oraz nagrodach przeczytasz TUTAJ.

10. HARMONOGRAM MARCONI DUATHLONU ŚWIDNICA

26 września (sobota)

 • [ODWOŁANY] 16:00 – objazd trasy rowerowej – [ODWOŁANY]
 • 16:00 – 18:00 – odbiór pakietów startowych w Biurze Zawodów (tam gdzie start i meta)
 • 18:00 – odprawa techniczna dla obu dystansów z poczęstunkiem w formie „Ciacho Party” (słodkie bułki, ciasto, soki, woda, izo)

27 września (niedziela)

 • 8:00 – 10:45 – wydawanie pakietów startowych,
 • 8:00 – 10:45 – wstawianie rowerów do strefy zmian,
 • 9:30 – start GREATKIDS (od 6ciu do 13tu lat),
 • 10:50 – godzina wyjścia ze strefy zmian (oba dystanse),
 • 11:00 – start dystansu CLASSIC,
 • 11:30 – start dystansu SPRINT,
 • 14:15 – dekoracje i wręczenie nagród zawodnikom,
 • 13:30 – 15:00 – wydawanie rowerów ze strefy zmian

Do zobaczenia w Świdnicy!

Udostępnij ten wpis: