Dziękujemy Sponsorom i Partnerom!

Serdecznie dziękujemy Sponsorom i Partnerom Marconi Duathlonu Świdnica!

To właśnie Ich wsparcie, zaangażowanie i wzajemna współpraca sprawiają, że pakiety startowe Zawodników są tak atrakcyjne, pula nagród zwiększa się, a cała impreza jest przeprowadzona na najwyższym poziomie. To dzięki Nim Marconi Duathlon Świdnica będzie dla Was niezapomniany! Cieszymy się, że jest wiele firm oraz samorządów lokalnych, które myślą podobnie do nas i wspierają sportowe przedsięwzięcia. To wszystko specjalnie dla Was!

Dziękujemy:

Firmie MARCONI – sponsorowi tytularnemu zawodów – za nieocenione wsparcie podczas organizacji zawodów, za bogate pakiety i wysokie nagrody finansowe dla zawodników. Marconi – usługi dla biznesu to prawdziwa perła świdnickiej przedsiębiorczości, która wspiera wiele lokalnych imprez sportowych!

#DASHRADE – naszemu głównemu Sponsorowi – za energię i moc, którą dostarczyli Wam w pakietach startowych oraz zestawach dla najlepszych.

MARCONI MEDICA – Sponsorowi zawodów, który świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Magnesia GO! – Sponsorowi, który dostarczył znakomitej jakości nawodnienie dla wszystkich zawodników. To dzięki Magnesii mieliśmy wspaniale zaopatrzone punkty żywieniowe na trasie, a każdy z Was otrzymał butelkę wody Magnesia GO!

OLIMPIUS.PL – naszemu Partnerowi Sportowemu za wielkie wsparcie naszych działań.

DUBLET – Partnerowi – za nieocenione wsparcie techniczne podczas zawodów – to dzięki Nim mogliśmy przewieźć i rozstawić biuro, miasteczko zawodów i oznaczyć trasę.

Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – Partnerom – za wsparcie i objęcie patronatem organizowanych przez nas zawodów sportowych.

Miasto Świdnica, Powiat Świdnicki, Gmina Świdnica – Partnerom – za doskonałą współpracę oraz współorganizację szosowego duathlonu oraz udostępnienie Stadionu Miejskiego w Świdnicy.

Doba.pl – Patronowi medialnemu za zapowiedzi zawodów.

Udostępnij ten wpis: